Presunúť na hlavný obsah

Onlajny.com

Online informace ze sportovního světa na jednom místě

Jedním z největších projektů naší společnosti je portál www.onlajny.com, který přináší online informace ze všech nejvýznamnějších sportovních událostí z celého světa.

Reportáže přímo z místa

... Onlajny.com pokrývají online výsledkový servis se speciálním zaměřením na nejsledovanější sportovní odvětví na území České republiky. Naši redaktoři zajišťují přímo ze stadionů podrobné textové online reportáže ze tří nejvyšších hokejových i fotbalových lig v Česku. Přinášejí online zpravodajství také ze sportů, jako je házená, volejbal, basketbal, florbal, hokejbal a další. Velký prostor je věnovaný i mládežnickým sportům a soutěžím.

Online z celého světa

...návštěvníci webu mohou sledovat online zpravodajství z celého světa. Onlajny pokrývají také přenosy ze všech nejsledovanějších fotbalových i hokejových lig a popisují velké sportovní akce, jako jsou mistrovství světa nebo mistrovství Evropy. Speciální pozornost je věnována olympijským hrám a dalším významným akcím s národním přesahem.

Obsah webu zajišťují spolupracovníci z České republiky, Slovenska, Polska, Maďarska a dalších zemí. Do projektu je zapojeno více než 1000 redaktorů, kteří každý den zajistí v průměru okolo 90 online přenosů v různých jazykových mutacích.

Nejsme v tom sami

...textové online přenosy využívají na svých webech mnohé přední české a slovenské sportovní servery. Dlouholetými odběrateli přenosů jsou weby jako isport.cz, sport.cz nebo idnes.cz. Přenosy pořízené redaktory eSports.cz využívají na svých webových prezentacích také fotbalový a hokejový svaz. Díky propojení s klubovými weby je možné online reportáže zveřejňovat i na stránkách předních českých sportovních klubů.

Onlajny.com patří k nejsledovanějším sportovním webům na území České republiky. Každý rok si cestu na Onlajny najde více než tři miliony uživatelů, jejichž počty neustále každoročně rostou.

Nejvýznamnější klienti, kteří využívají přenosy onlajny.com

iSport.cz
idnes.cz
Fortuna liga
CHL
DEL
3,4 mil.

unikátních uživatelů
v roce 2020

36 mil.

návštěv webu
v roce 2020

31 423

online reportáží
v roce 2020

1 000+

redaktorů
zajišťujících obsah

42

sportů