Presunúť na hlavný obsah

Mobilní aplikace

Pokročilé mobilní aplikace pro Android, iOS i na bázi PWA

Vyvineme pro vás na míru mobilní aplikaci pro Android či iOS nebo na principu PWA, která rozšíří vaši online prezentaci, přinese nové služby pro vaše fanoušky i partnery a pomůže vám při prodeji vstupenek a dalších produktů. Aplikaci napojíme na informační systémy, externí data či databáze a dodáme k ní i livescore řešení, výsledkový servis či zpravodajství.

Při vývoji mobilních aplikací se soustředíme na individuální přístup. Vyrobili jsme aplikace například pro nejvyšší fotbalovou soutěž v Česku a na Slovensku, stejně jako pro fotbalový Slovan Bratislava.

V mobilních aplikacích nabízíme různé možnosti notifikací pro uživatele a rozsáhlou personalizaci, aby aplikace každému uživateli přinesla co nejlepší servis. Možností je i napojení aplikace na různé věrnostní, klubové karty nebo permanentky. Samozřejmostí je pro nás kvalitní přípravná fáze a diskuze s klientem, při které poskytneme vlastní tipy a zkušenosti pro co nejlepší finální výsledek.

Naše mobilní aplikace

FORTUNA:LIGA
Tipsport extraliga
Olympijský svaz
Niké Liga
ŠK Slovan Bratislava
Klubový informační systém
Českomoravský svaz hokejbalu
a další...

Kam dál?

Fotobanky

FAČR i Český hokej už používají naši fotobanku. Tato webová aplikace slouží k vyhledávání a nákupu fotografií.

Audiovizuální a datový obsah

Sportovní obsah v podobě textových přenosů, statistik, výsledků, článků, reportáží, správy sociálních sítí i foto a video materiálů.

Chcete něco podobného? Dejte nám vědět
Nezávazná poptávka
Projekty eSports najdete po celém světě
Máte jiné speciální požadavky? Ozvěte se nám
Všechny kontakty