česky  english

Kontakt

Jednatelé

David Schlegel
david.schlegel@esports.cz
777 044 960
Michal Berg
michal.berg@esports.cz
603 102 284
Zbyněk Černý
zbynek.cerny@esports.cz
737 233 565


Projekty

Michal Slavík
michal.slavik@esports.cz
608 283 097
Lukáš Peroutka
lukas.peroutka@esports.cz

777 583 786
Ondřej Kubát
ondrej.kubat@esports.cz
605 132 217
Vojtěch Pohůnek
vojtech.pohunek@esports.cz
774 115 502
Sanny Muharem
sanny.muharem@esports.cz
774 623 975
Ondřej Vlk
ondrej.vlk@esports.cz

773 008 224
David Šimon
david.simon@esports.cz
604 568 691
Lukáš Kratochvíl
lukas.kratochvil@esportsmedia.cz
774 213 976
Daniel Vaněk
daniel.vanek@esports.cz
736 290 000
Pavel Kuba
pavel.kuba@esports.cz

721 451 603
František Borek
frantisek.borek@esports.cz
734 258 860


Onlajny.com

Aleš Strouha
ales.strouha@esports.cz
774 860 843
Filip Lefenda
filip.lefenda@esports.cz
720 165 300
Dávid Švec
david.svec@esportsmedia.sk
+421 903 403 992
Chcete psát na onlajny.com?
Ozvěte se na e-mail zpravodaj@onlajny.com.

Společný e-mail: firma@esports.cz


Technická podpora

Radek Vokál
radek.vokal@esports.cz
737 127 158
Martin Chmela
martin.chmela@esports.cz

733 527 950
Vojtěch Kinkor
vojtech.kinkor@esports.cz
Pro nejrychlejší vyřizení vašeho požadavku prosím využijte e-mail podpora@esports.cz.

 

Fakturace

eSports.cz, s.r.o.
Jeřabinová 836/30
Plzeň
326 00
IČ: 26340933
DIČ: CZ 26340933
Obch. rejstřík: Oddíl C, vložka 14094,
Krajský soud Plzeň
Fakturaci vyřizuje:
Romana Daňová
romana.danova@esports.cz
tel: 774 283 804

Bankovní účty

Pro platby v ČR:
710591001 / 5500 (Raiffeisenbank)
IBAN: CZ8555000000000710591001
SWIFT: RZBCCZPP
Pro europlatby a platby ze Slovenska:
FIO banka
IBAN: SK8783300000002900052147
SWIFT: FIOZSKBAXXX

Kontaktní formulář

Vaše jméno (vyžadováno):

Firma / organizace:

E-mail (vyžadováno):

Telefon:

Mám zájem o:
 vytvoření internetových stránek pro sportovní klub, turnaj nebo organizaci odběr sportovního obsahu (článků, výsledků, online přenosů) nabídku možností reklamy na webech eSports.cz konzultace v oblasti marketingu, PR a sociálních sítí chci nahlásit chybu nebo problém na některém z webů eSports.cz něco úplně jiného / nedokážu specifikovat

Popište prosím co nejpodrobněji vaši poptávku nebo dotaz, případně uveďte adresu webu, jehož se dotaz týká:

Mapa Vsetín Pobočka VSETÍN
Podnikatelský inkubátor Maštaliska
Horní náměstí 3
755 01
» ukaž na mapě
Mapa Praha Pobočka PRAHA
eSports.cz, s.r.o.
Prvního pluku 8a
186 00, Praha 8

» ukaž na mapě
Osobní návštěvy preferujeme po dohodě, ne vždy by se vám podařilo nás na zmíněných adresách zastihnout. Adresa v Plzni je pouze pro fakturační účely, nemáme na ni žádnou pobočku.